IB kimya özel ders, ib chemistry lab reports, ib chemistry extended essay, ib kimya özel ders ib sistemi ib nedir IB Nedir? IB DERSHANESI, IB ile tüm sorunlarinizi tek bir merkezden. IB ile SAT aynı merkezde. IB exam IB tutoring, IB Past Exam Paper, IB gecmis yillar sinav sorulari, IB PAST Exam Papers IB sınavlarında ne çıkar? IB sınav soruları? IB sınav soru örnekleri, IB Math Exploration desteği IB kimya özel ders, ib kimya özel ders ib kimya sistemi ib nedir IB Nedir? IB Dersleri nelerdir? IB sınavlarında ne çıkar? IB sınav soruları? IB sınav soru örnekleri, IB Math Exploration desteği IB Chemistry IB kimya dersi 100 TL başlayan fiyatlar IB kimya dersi uzman öğretmenlerden
Veritas IB-AP-SAT Dershaneleri ve Koçluğu Atasehir(Merkez) - Etiler - Fenerbahçe - Suadiye / Milano - Zurich - Dubai

GSM: 0532 557 65 04

  E-Mail: yigit@veritasedu.net
________________

Veritas IB kimya DersleriIB kimya dersleri belki de IB programının en zor dersleridir.  IB kimya içeriğinde ilk yılda daha çok Türk devlet lise programıdır. Fakat IB inin 2. yılında tamamen üniversitelerin kimya bölümü dersleri başlamaktadır.
Organik kimya , Thermo dinamik gibi ağır konular vardır.

Veritas IB Kimya Dersi Öğretmenleri :


Özenle seçilmiş ve yetiştirilmiş IB kimya öğretmenlerimiz mevcuttur.  Öğretmenlerimiz

Eda : Bogazici Kimya , Doktora programını tamamlamıştır.
Mirac : Boğazici Mezunu Yüksek Lisans tamamlamış. IB kimya ögretmenidir.
Ela : ITU kimya mühendislik mezunu Yüksek Lisans


Veritas IB Kimya Derslerinde Internal Assignment Desteği  :


IB kimya derslerindeki diğer farkımız burada. IB kimya derslerinin en zor bölümü bu kısmıdır. Burada IB standardlarında bir deney tasarlayacaksınız. Bu deneyi çok doğru bir biçimde işleyeceksiniz. Ardından bunun gene IB kimya standardlarında işlenmesi gerekmektedir.

Veritas IB Kimya Derslerinde Nasıl İşleniyor ?   Bizde Ib kimya Dersi ve ek olarak Etüdler ile bir ib kimya dersi 3 saattir.


Bizde iki tür öğretmen bulunmaktadır. Birinci kısım IB de tecrübeli öğretmenler.  Bu öğretmenler ile öğrenciler ders yapar.
Derslerimiz 1.30 saattir. Bu dersler bire bir yapılır.

Ardından ikinci grup yetiştirilmekte olan Boğazici, İTÜ kimya  mezunu yeni başlayan öğretmenlerimiz ile gene etüd yaparsınız. Etüdler de bire bir olarak yapılır. Etüdlerimiz tamamen ücretsizdir.