ACT tutoring, ACT kursu, ACT ozel ders, ACT kursu ACT nedir ? ACT exam dates, ACT exams, IB sınavlarında ne çıkar? IB sınav soruları? IB sınav soru örnekleri, IB Math Exploration desteği 100 TL ACT dersi ACT Ders İçeriklerimiz ACT Dersi nasıl olmalıdır.
Veritas IB-AP-SAT Dershaneleri ve Koçluğu Atasehir(Merkez) - Etiler - Fenerbahçe - Suadiye / Milano - Zurich - Dubai

GSM: 0532 557 65 04

  E-Mail: yigit@veritasedu.net
________________

ACT de 36 da 36 almak artık hayal değil.  ACT Kurslarımız beş bölümden oluşur.


ACT English Derslerimiz


ACT English Course ACT English Strategy

ACT Ingilizce bölümünde 45 dakika da 75 soru çözmek zorundasınız. Buradaki eğitim tekniğimiz ACT testlerinde

 75-soruluk testlerden oluşmaktadır. 5 ana grup ve çeşitli bölümlerden oluşuyor. Öğrencimizin ihtiyaçlarına yönelik  özelliklere derslerimiz planlıyoruz.  Fabrikasyon bir sistemimiz yoktur. ACT English te bu olamaz.  Akademisyen öğretim üyeleri ile çalışıyoruz. Bunun sebebi re-teorik bilgi kavramı yorumlama tekniklerinin geliştirilmesidir.

   
   

ACT Science Dersleri


ACT Ozel Ders ACT KURS
ACT Science Derslerimiz- 1-1 olarak yaprak testler mantığında hazırladığımız testler ile yapılmaktadır.ACT science reasoning testi 35 dakikada 40 soru yapmanızıı beklemektedir. 7 pasaj içerisinde her pasajda 5 ile 7 soru bulunmaktadır. Bu sınav ile ACT fen konularına bilginizden daha çok pozitif bilimlere bakışınız. Verileri değerlendirme düzeyinize bakmaktadır.  ACT science testlerinde zorluk her pasajin farklı formatta değerlendirme yeteneği ölçmesidir. Burada amaç farklı durumları nasıl değerlendirdiğnizin ölçülmesidir. ACT science testlerin de verilerin analizi, verilerden yorumlama, çelişkili verilerde karar verme süreçleri ölçer. Fen bilgisi aslında gerektirmez.

 

ACT Math Dersleri

 ACT math kursu - ACT math dersi
ACT Matematik  Dersleri
ACT sınavlarında 2. bölümdür. 60 dakika da 60 soru yapmak gerekmektedir. 14 soru pre 
pre-algebra, 10 soru elementary algebra, 9 intermediate algebra, 14 plane geometry, 9 soru coordinate geometry, and 4 elementary trigonometry sorusundan oluşur. Hesap makinesi kullanılmasına izin vardır. Ayrıca bu teknoloji ile matematik sorularını çözme yeteneğinizi de ölçmektedir. Fakat bu sınavlarda SAT de olduğu gibi TI-84 modeline izin vermektedir. TI-89 ve n-spire gibi hesap makinelerine izin vermemektedir.

Bu testlerde başarılı olabilmek TI-84 türü hesap makinelerinde çok profesyonelce kullanmak zorundasınız.
ACT Reading Dersleri
ACT Reading Kursları
ACT Reading Kursları

3
5 dakika 40 reading sorusunu yapmak gerekmektedir. Burada yapılması gerekenler Akademik okuma teknikleri ile ilgilidir. Buna kritik okuma teknikleri çözmekteyiz.

 

ACT Writing Dersleri


ACT writing kursları

ACT Writing Derslerimiz


Tercih bölüm olmasına rağmen, üniversitelerin en çok baktığı bölümdür. 40 dakika süresi mevcuttur. Akademik yazım kurallarına göre bu dersin eğitimi verilmektedir. Essay skorlarıı 1 den 6 ya kadar puanlar dört ana kategoride verilmektedir.  Bu kategoriler analiz,  Development and Support, Organization, Language Use ve  Conventions. bölümeleridir.