Veritas IB-AP-SAT Dershaneleri ve Koçluğu Atasehir(Merkez) - Etiler - Fenerbahçe - Suadiye / Milano - Zurich - Dubai

GSM: 0532 557 65 04

  E-Mail: yigit@veritasedu.net
________________

 

 

IB  Ekonomi kursları ve IB ekonomi dersleri

 

IB ekonomi derslerimiz HL veya SL olarak verilmektedir. Türkiye de IB ekonomi dersi veya programı yapan tüm okulllardan öğrencilerimiz bulunmaktadır.  Zaten öğretmenlerimizde IB okullarında görev almaktadır.  

 

IB ekonomi dersleri ekonomiye giriş makro ve mikro ekonomi derslerini temel düzeyde anlatır. Fakat burada en zor bölümler IB ekonomi projeleri ve IB programının bitiminde yapılan IB ekonomi sınavlarıdır.  

 

Veritas olarak 10 yıldır. Tüm Türkiye deki IB okulları başta olmak üzere tüm dünya dan IB öğrencilerine IB ekonomi derslerini vermekteyiz.

 

 

Veritas IB Ekonomi Dersi Öğretmenlerimiz

 

Mr. Selcuk : Boğazici Ekonomi ( 1985) Sabancı Universitesi Öğretim Üyesi  IB ekonomi derslerinde 10 yıldır tecrübeli.  IB econ Extended Essay  yazımında ve öğrencilerine konu belirlemede uzmandır.  Ayrıca özellikle Amerika da üniversite okumak isteyen öğrencilerin başvuru mektuplarına da destek olmaktadır.

 

Ms. Zahide :  Docent olan bir akademisyendir. Öğrencileri takip eder. Ekonomiyi gerçekten sevdiren bir öğretmendir. IB Economy derslerinde çok tecrübelidir. 

 

 

Mr Reha :  St. Joseph high School, Galatasaray University,  Phd. LSE.    Genç ve yenlilikçi yaklaşımlı , IB ekonomi konularında tecrübeli öğretmenimizdir.   Özellikle yazım konularında çok iyidir.

 

IB ekonomi  Nedir ? 

 

IB ekonomi de hangi konular anlatılır