SAT özel ders, SAT özel ders SAT sistemi SAT nedir SAT exam SAT sinavlari ? SAT DERSHANESI, ABD Egitimile SAT aynı merkezde. SAT , IB Past Exam Paper, IB gecmis yillar sinav sorulari, IB PAST Exam Papers IB sınavlarında ne çıkar? IB sınav soruları? IB sınav soru örnekleri, IB Math Exploration desteği IB özel ders, ib özel ders ib exams ib nedir IB Nedir? IB Dersleri nelerdir? IB sınavlarında ne çıkar? IB sınav soruları? IB sınav soru örnekleri, IB Math Exploration desteği SAT Reasoning , SAT kurslari Sat ozel ders, SAT Practice Exam, SAT Real Exams
Veritas IB-AP-SAT Dershaneleri ve Koçluğu Atasehir(Merkez) - Etiler - Fenerbahçe - Suadiye / Milano - Zurich - Dubai

GSM: 0532 557 65 04

  E-Mail: yigit@veritasedu.net
________________
SAT, Amerika'da üniversite egitimi almak isteyenlerin girmesi gereken bir sinavdir.
Üniversiteler genelde SAT Reasoning  Sınavi veya ACT sınavlarını veya TOEFL sınavlarına  girmenizi sart kosarlar,  aslında bizim ülkemizdeki 1. Basamak sınavı (YGS) gibi değerlendirebilirsiniz.
Bu yüzden okumak istediginiz bölüme ve okula göre SAT 2 sinavina girmeniz de gerekebilir.

Bizim farkımız SAT sınavına girip yaşamış SAT  öğretmenlerince verilmesidir.  SAT Reasoning cok iyi Ingilizce kadar Entellektuel birikim, Genel Yetenek gereklidir.  Bu yüzden sınava girmiş , sınav tecrübesini yaşamış ögretmenlerce verilmektedir.

SAT kamplarımız,  oldugu gibi  1-1 derslerimiz de olmaktadır. 25 adet deneme sınavı yapmaktayız.   En büyük gücümüz deneme sınavlarımız.

Her hafta bir deneme sınavi yapıyoruz.,

SAT nin formatının 2016 yılında değişecektir.  Fakat mevcut format aşağıdadır.

Mevcut durumda SAT Reasoning Sınavi
Sat sinavinda her bölüm için minimum puan 200 maksimum puan 800’dür. Yani Writing (W 200-800), Mathematics (M 200-800) ve Critical Reading (CR 200 – 800) 


Giris için gerekli minimum puan ise okuldan okula ve bölümden bölüme degismektedir.

SAT I (Reasoning Test) sayisal ve sözel olmak üzere iki bölümden olusan, yaklasik üç saatlik bir genel yetenek ve bilgi testidir.

Sözel bölüm, elestirel okuma olarak adlandirildi, sayisal yani matematik bölümü aynen kaldi ve kompozisyon eklendi.
Sinav süresi 3 saat 45 dakikadir.

SAT II (Subject Tests) ise biyoloji, kimya, fizik, tarih gibi alanlarda bilginizi ölçen bir saatlik ve çoktan seçmeli bir sinavdir.

Her bir bölüm 800 üzerinden degerlendirilir. SAT sinavlarinin geçerligi 5 yildir; ancak basvurdugunuz kurumun kosullarina bagli olarak sinava tekrar girmeniz istenebilir.
Bize Danışabilirsiniz Döküman talep edebilirsiniz/( You can ask us anything you want  and we share our documents freely)
Your Name
Your Email  
Question
Your Question was sended. We will turn back as soon as possible