Veritas IB-AP-SAT Dershaneleri ve Koçluğu Atasehir(Merkez) - Etiler - Fenerbahçe - Suadiye / Milano - Zurich - Dubai

GSM: 0532 557 65 04

  E-Mail: yigit@veritasedu.net
________________

VERITAS AP Biyoloji DersleriÖgrencilerimizin Okulları.     KOC LISESI, ENKA,  Atatürk FEN , TED , British International Schools, Kadiköy Anadolu,  Eyüpoglu, Robert, Bilfen,

AP özel ders, AP Biyoloji özel ders, AP Biology  Tutoring Öğretmenlerimiz
Betul : Tıp Fakultesi. Doktora. 2010 dan bu yana birlikte çalışmaktayız.
Mehtap : İTÜ Biyoloji Doktora
Can : Sabancı Mikro Biyoloji

AP ( Advanced Placement )   AP Biology  ile Dünyanın en iyi Tıp fakültelerine, Medikal mühendislik , biyoloji ve ÖZELLİKLE Psikoloji bölümlerine gidebilirsiniz.

AP Biyoloji Programı : AP Biyoloji derslerimiz ile , yüksek öğrenime devam ederken kolej kredisi veya daha şeçkin üniversitelere  ileri düzey yerleştirme hakkı veya her ikisini de kazanma olanağı sağlamaktadır.  AP Biyoloji derslerimize üniversite düzeyindeki çalışmaları sürdürmeye istekli ve akademik hazırlıklı öğrencileri katılabilir.

Biz AP derslerini  yoğun kurslarımızla 3 ay yoğun program ile bitiriyoruz.16 adet deneme sınavı yapıyoruz. 

AP  Sınavlarındaki başarınız  hem   ABD hem İngiltere, hem de Avrupa da geçerlidir.

AP derslerinden alacağınız yüksek dereceler ile hem KABUL imkanını kazanmak ile kalmazsınız. Ayrıca iyi  not aldığınız sınavlara ait derslerden muaf tutulursunuz.


AP Sınavları her yıl Mayıs ayında verilmektedir. Bir AP Sınavında bir puanlama puanı kazanan öğrenciler genellikle kolejde kredi ve / veya yerleştirmeyi üniversitedeki ileri düzey kurslara kabul etmek için uygundur. AP kursu ve sınav geliştirmenin her yönü, AP öğretmenleri ve üniversite fakültesi arasındaki işbirliğinin sonucudur. AP kursları ve sınavları geliştirmek, puanlama standartları belirlemek ve sınavlara girmek için birlikte çalışırlar. Kolej fakültesi, her AP öğretmeninin ders programını gözden geçirir.

AP Biyoloji Sınav Formatı
Section I: Multiple Choice: 60 Questions | 90 Minutes | 50% of Exam Score

• Discrete items
• Items in sets

Section II: Free Response: 7 Questions | 90 Minutes | 50% of Exam Score Three long- and four short-answer questions.

The seven questions ensure the assessment of the following skills: experimental design, quantitative/qualitative translation, analysis of authentic lab data and observations to identify patterns or explain phenomena, creating or analyzing atomic and molecular views to explain observations, and following a logical/analytical pathway to solve a problem


Tavsiyemiz Lise Son Sınıfa gelmeden bu sınavları tamamlamasıdır.

AP  konularında uzman Üye Öğretmenlerimiz ile görüşünüz.