Veritas IB-AP-SAT Dershaneleri ve Koçluğu Atasehir(Merkez) - Etiler - Fenerbahçe - Suadiye / Milano - Zurich - Dubai

GSM: 0532 557 65 04

  E-Mail: yigit@veritasedu.net
________________
Veritas A level Biology Programları

Etiler - Ataşehir ve Caddebostan Kadıköy şubelerimizde dersleri alabilirsiniz.

 Online olarak Evinizde veya Yazlığınızda Dersler.

Derslerimizin kalitesine ve verimliliğine %100 garanti vermekteyiz.

Veritas A level Biology Derslerine 2001 yılında başladık.

 •  Veritas A level programında Biyoloji dersleri A level de en azından 5 yıl tecrübesi olan öğretmenler ile işlenmektedir.Bu dersin içeriği Tıp fakültelerinde 1. sınıfta öğretilen biyoloji konuları vardır. Cambridge A level programlarının en zor dersidir. Ayrıca en prestijli dersidir. Özellikle yurt dışında TIP eğitimi almak isteyen öğrencilerin mutlaka alması gereken derstir.

 

AP sınavına alternatif sınav A -LEVEL ikisine aynı anda hazırlayabiliyoruz. A-LEVEL sınavına girmek A-LEVEL okuluna gitmeniz gerekmiyor.

 • Veritas A level Biology Derslerimiz Neden Tercih Ediliyor ?

 • A level Biyoloji dersleri kolay anlaşılan fakat çok fazla pratik yapılması gereken derslerdir.   Ayrıca sınavları tamamen klasik sınavlardır. Test yoktur. Teknoloji kullanımı da içerdiği gibi bilimsel anlamda akademik Biyoloji tez yazımı da vardır. Tüm dünya da kabul edilmektedir. Özellikle Tıp  isteyen öğrencilere önermekteyiz. Yılda iki defa yapılması büyük bir avantajdır.

 • Veritas A level Biyoloji dersleri üç aşamalıdır.


 • 1. Aşama Ders Anlatımı:
   Bizim derslerimiz 90 dakikadir. A level Biyoloji derslerimizi uzman öğretmenlerimiz verir. Uzman öğretmenlerimiz ya A level examiner veya A level Biyoloji derslerinde en az 4 yillik tecrübeye sahiptir.

 • 2. Aşama Ders Tekrarı Etüdler :
  A level derslerinin ardından biz etüdler koyarız. Etüdlerimiz de 1-1 dir. Bunlar ücretsizdir. En az 60 dakika dir.
 •  Etüdlerimiz de öğrenci soruları çözer. Çözerken de başındaki öğretmenin gözetimi altındadır. Öğretmenimiz onun nerelerde takıldığının takip eder. İzler. Raporlamasını yapar. Soru çözümlerine yardım eder. Öğrencinin ders tekrarını sağlar.

 

 • 3. Aşama  Sınavlar Öncesi Uzun Kamplar :  A level sınavları yıl sonu veya okul sınavları öncesinde en az  6 saati kapsayan uzun Dersler koyarız. Bu uzun derslere kamp deriz.  Bu kamplar  öncesinde öğretmenlerimiz okul Sınavlarında veya A level sınavlarında çıkması muhtemel sorulara benzer sınavlar hazırlanmıştır.  Her  kampta en az 5 sınav denemesi yapılır. Ayrıca soruları çözümü öğrencilere gösterilir. .
 •  
 •